rakieta leci

Ok, na przylądku Canaveral pojawiło się sporo dymu, huczało, buczało i powoli coś się rozkręca. Rakieta wystartowała, stacja jakaś tam teraz przesłucha pilota…

Dzień 1

Wrzuciłem kilka wywiadów, żeby uzupełnić archiwum. W późniejszej fazie głupio by to wyglądało, a tak jest ok, nikt nie zauważy. Na pewno wordpress daje większe możliwości niż blogspot.com czyli maszynka google’a. Jest łatwiejszy w obsłudze dla kompletnego ignoranta takiego jak ja. Przez kilka dni porobię archiwum dla własnej satysfakcji a w przyszłym tygodniu zacznę ekperymentować z kolorami i innymi pierdołami.

Dzisiaj wrzuciłem kilka całkiem fajnych rzeczy, może kiedyś ktoś je przeczyta, gdy będzie się cholernie nudził. To wywiady, które gdzieś, kiedyś udało mi się zrobić, osoby są całkiem fajne – Dan Petrescu, Ottmar Hitzfeld (ze Szmigiem), Billy McNeill (z Rudim), Lennart Johansson i Slaven Bilić (z Żelaźniakiem). Jutro dorzucę te, do których mam wielki sentyment – będzie więc Antonin Panenka i Josef Masopust (jeśli go znajdę), Wasyl, Ebi i Luka Modrić,  i jeszcze coś tam coś tam. A do tego reportaże.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: