nSport może być

Wyborcza napisała – Liga Mistrzów będzie pokazywana w nSporcie. TVP odpadł. Pozostał Polsat, który pokaże dwa mecze w tygodniu. Do tego skróty.
To dobrze czy źle?
Każdy sam może ocenić czy Woli Matiego Borka czy Dariusza Szpakowskiego. I proporcjonalnie – każdy sam może ocenić czy woli Macieja Iwańskiego czy Romana Kołtonia.
Ja wolę Borka, facet jest zawsze świetnie przygotowany, ma bardzo dobry głos, chyba jest numerem 1 w Polsce. A Roman? Cóż, nie można mieć wszystkiego. Nie ma róży bez kolców.
Jeśli chodzi o nSport, to może być. Nie mam wielkich zastrzeżeń. Wiem, że ludzie lubią Canal Plus, ale ja niekoniecznie – w C+ mają bowiem tendencje do zapraszania wyjątkowo nudnych gości… Kaziu Węgrzyn, Grzesio Mielcarski, ile można słuchać tych wynurzeń o niczym??? Poza tym wszystko robią na ten sam sznyt. Ok, Smokowski i Twarowski są super. Ale nie oni tworzą ramówkę.
Zazwyczaj jest tak, że inni ludzie chcą być dziennikarzami, a inni mają parcie na stanowiska kierownicze. Ci drudzy to często karierowicze, którzy dochodzą do swojego bo wiedzą kogo poczęstować papierosami i z im zejść na obiad. I niestety to oni mają najwięcej do powiedzenia.
A Orange? Tę telewizję tworzą bardzo fajni ludzie pod wodzą Janusza Basałaja – jednego z niewielu na naszym rynku który jest tam gdzie jest dzięki kompetencjom.
Ale to za mała stacja na LM. Trudno, może następnym razem.
Ale, ale… spokojnie – Wyborcza niedawno pisała, że EURO 2012 odbędzie się w 5 miastach na Ukrainie i w 5 w Polsce. W ogóle codziennie pisali co innego. Mają tendencje do krytykowania innych, a prawda jest taka, że jeśli chodzi o skuteczność z trafianiem newsów, są gorsi niż bulwarówki – Fakt i Super Express.
A więc wstrzymajmy się z podniecaniem się tym newsem do czasu aż zostanie to potwierdzone.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: