Stop chamstwu w sieci

niesportowe.
W związku z tym, że w moim archiwum znajdują się teksty, które były publikowane w dzienniku, chciałbym zaznaczyć że nie utożsamiam się z tym co wyprawia kierownictwo tej gazety w związku z aferą „Netgate” lub „Katarynagate”. Zachowanie i komentarze panów Krasowskiego, Michalskiego i Karnowskiego uważam za skandaliczne i hańbiące dla dziennikarstwa. Jest to ewidentna próba manipulacji opinią publiczną. Co więcej, napisałem o tym publicznie, na stronie dziennika, bez żadnej frustracji, konkretnie i merytorycznie, ale mój komentarz został usunięty. Przyłączę się jednak do akcji „stop chamstwu w sieci” zaproponowaną przez redaktorów gazety i jednak nie będę zaglądał na stronę dziennika.
Widziałem też, że znikały inne sensowne posty, spore ilości. Polityka gazety jest chyba taka, by te merytoryczne posty przeciwko linii gazety były usuwane, to daje odwiedzającym poczucie, że dziennik może mieć rację i rzeczywiście walczy z frustratami, choć naprawdę tak nie jest.

I nie interesuje mnie fakt ujawnienia personaliów pani z netu, być moze nawet powinna zostać ujawniona, gdyż stanowiła jakąś tam formę mediów. Irytują mnie jedynie kłamstwa i manipulacja. Wbrew temu co myślą o sobie szefowie dziennika, nie są aż tak inteligentni, skoro zwykli ludzie przejrzeli w chwilę ich brudną grę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: