Jak za komuny

Jak zwykle z lekkim opóźnieniem ale skomentuję.

Oto komunikat ze strony PZPN:

„W środę, 7 października 2009 r. w siedzibie PZPN prezes Grzegorz Lato przyjął delegację kibiców polskiej piłki. Dyskutowano o najbardziej nurtujących ich problemach. (…) Rozmawiano również na temat bojkotu drużyny narodowej przez grupę uzurpującą sobie prawo do reprezentowania wszystkich kibiców w Polsce. Goście jednoznacznie stwierdzili, że demonstracyjny bojkot meczu Polska – Słowacja na Stadionie Śląskim w Chorzowie, w dniu 14 października 2009 r. pozbawiony jest jakiegokolwiek sensu, bowiem prawdziwy kibic jest z biało-czerwonymi na dobre i na złe (…)”

Możemy mieć różne poglądy na temat tego czy bojkotować czy nie. Możemy bronić i atakować, wymieniać się argumentami.

Takiej rozmowy nie ma jednak w PZPN. Okazuje się, że tam w ogóle nie ma problemu. Kibice przyszli do PZPN i jednoznacznie przyznali rację prezesowi Lacie. A on z nimi nawet dyskutował. Zaszczyt.

Ci ludzie naprawdę żyją w innym świecie. I jeszcze ta komunistyczna nowomowa. Bo tu jest właśnie jak za komuny. Tworzono jakąś małą partię kontrolowaną przez PZPR by wykazać, że nie mamy do czynienia z systemem monopartyjnym. A wyniki i tak były sfałszowane.

Tu stworzono grupę kibiców, która uważa, że wszystko jest ok. Oczywiście są jakieś nurtujące problemy ale prezes już je z nimi przedyskutował.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: