Oni to wszystko dla dobra Polski a te media wredne to zło samo

Cytaty z debaty. Będzie prawie (dostałem to sms-em) dosłownie pan Antoni Piechniczek: „Zacytuje wielkiego Polaka, Piesiewicza: Po upadku komunizmu największym problemem są media. Jak my mamy pracować skoro nienawiść i nagonka. My tu siedzimy bo PZPN, bo euro 2012 nastąpiło w Polsce. Na przestrzeni 35 lat trzy medale olimpijskie, dwa razy trzecie miejsce na mistrzostwach świata, 6 razy udział w mistrzostwach świata. A to wszystko polscy trenerzy. Na pierwszych igrzyskach po wojnie MY, kraje demokracji ludowej, waliliśmy zachodnie w kaczy kuper. Uządziliśmy festiwal hymnów. Dzięki naszym trenerom, dzięki polskiej myśli szkoleniowej”

Cholerne media, czepiają się jak pan Antoni przyznaje sobie premię w wysokości 80 tysięcy złotych. A przecież to On, przedstawiciel Krajów Demokracji Ludowej, to on to wszystko.
Powyższy fragment wystąpienia pana Antka przedstawiłem, gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że ta debata z koziej wólki jest czymś innym niż jak reklamą Canal Plus.
A gdyby nawet, w co nie wierzę, szefowie Canal Plus chcieli coś zmieniać, to jak widzicie, nic z tego.
PS. Darth Vader polskiego dziennikarstwa przypomina (na co sam nie wpadłem) że jednym z moderatorów na tej debacie jest Janusz Zaorski, znany reżyser, który rozgrzeszał Romana Polańskiego w sprawie gwałtu 13-latki. Autorytet! Brawo! Niech nam czuwa nad moralnością uczestników debaty.

Z ostatniej chwili: Niestety pan Rysio Forbrich nie dotarł dlatego rezygnujemy z panelu „przedsiębiorczość we współczesnym futbolu”
PS2. Chcę się mylić i fajnie byłoby, gdyby ten panel dyskusyjny coś wniósł.

Reklamy

2 Komentarze »

  1. Dworakowski said

    Witam, czy wy dziennikarze możecie coś więcej zrobić???. My kibice stworzyliśmy koniec PZPN, a wy? Jak przekonać Tuska ( może Platiniego) aby pogonił to towarzystwo. Może wspólny ogólnokrajowy front: Przegląd Sportowy, Gazeta Wyborcza, Rzeczypospolita, Wprost, nawet Futbol News wszyscy razem . Presja, presja….Bo tak dalej być nie może……..

  2. vegetable78 said

    Jest wspólny front, tyle że nieformalny. Wszyscy przecież rąbią w PZPN. Podchodzę jednak z dystansem do inicjatywy Canal Plus,choćby dlatego że ta stacja przez wiele lat zatrudniała pana Witka na stanowisku eksperta od różnych wypaczeń sędziowskich. Pana Witka, którego zresztą osobiście znam, z racji pochodzenia, i nawet lubię a jednak nigdy bym mu nie powierzył tak eksponowanego stanowiska. I nie wierzę, by robiła to bez świadomości. A teraz wielka naprawa futbolu? Jasne…
    A z PZPN walczymy od lat i dalej będziemy walczyć, w miarę możliwości.

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: