Menedżer zachwycony

Wracam na chwilę do tematu Radka Majewskiego. Rozmawiałem chwilę z Billym Daviesem, menedżerem Nottingham Forest. Był Majewskim niemal zachwycony. Zacytuję kilka zdań z pamięci.

– Ma wielki potencjał. Zawodnik różnie reaguje w różnym otoczeniu, u nas powinien mieć warunki do rozwijania się – mówi Davies.

– Szukamy zawodnika kreatywnego, który będzie potrafił organizować grę i strzelać bramki – powiedział Davies. Majewski i bramki? Davies twierdzi, że Majewski strzelał będzie. I on to widzi po meczach reprezentacji. No i wyśmiał opinie, że nie nadaje się fizycznie.

Ciekawe czy facet jest niepoprawnym optymistą, dyplomatą który chce dowartościować nowego piłkarza czy rzeczywiście jest w stanie odbudować Majewskiego.

Fajne by było, bo chłopak trochę się stoczył. W Polonii i w Warszawie nie było dla niego przyszłości. Jeszcze rok i mielibyśmy rozrywkowego pijaczka a nie piłkarza.

Chciałbym, żeby Forest było dla niego zbawieniem. Wolę chłopaka z Pruszkowa w kadrze niż robiącego łachę Rogera.

Więcej dzisiaj w Przeglądzie Sportowym.

Reklamy

6 Komentarzy »

 1. Omar said

  Zobaczymy. Ja dalej twierdzę, że będzie lipa, a Majewski szybko wróci do Polski. Obym się mylił, ale jakoś mnie ten chłopak nie przekonuje. Może zasuwał na testach, ale brak mu charakteru.

 2. vegetable78 said

  mam nadzieję, że nie masz racji. Odwaliło mu, zaczął łazić po klubach, stoczył się. Ale nie można zabrać mu talentu. Jeśli wezmą go w obroty… niestety mam tę wadę że naiwnie wierzę w ludzi. Wierzę w Majewkiego, wierzę w Grosickiego… nie ma za bardzo w kogo w Polsce wierzyć, to problem. Zobaczymy czy w tym przypadku było warto.

 3. Omar said

  Też mam nadzieję, że nie mam racji:) Też wolę chłopaka z Pruszkowa od Polaka z Sao Paulo. Wiara dobra rzecz, ale realnie patrząc to równia pochyła dla Maji. Szkoda, że u nas, w gąszczu beztalencia, tak beztrosko marnują się kariery porządnych grajków..

 4. Sebek said

  a zauwazyliscie hurraoptymizm w sprawie Kirma z Wisły? Zagrał dotychczas jeden mecz i w komentarzach na stronach wislackich juz wszyscy widzą w nim gwiazde numer 1, nowego stilicia 🙂 majewskiego zagłaskano podobnie i to był najwiekszy problem

 5. Omar said

  Ok. Maja strzelił. Podobno ładnie. Filmiku nie ma. Nie przykładam wielkiej wagi do sparingów, zwłaszcza tych z Rushden & Diamonds. Jednak zaczął dobrze, a to psychicznie bardzo ważne. Oby strzelał w lidze.

 6. vegetable78 said

  i nauczył się angielskiego. Davies mówi: „musimy przystosować chłopaka do angielskiego stylu gry i nauczyć go angielskiego” 🙂
  Ważne, żeby w Anglii zmienił proporcje chlania do grania. Jest jeszcze młody i nie ma tych wszystkich cwaniaczków dookoła.

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: